top of page

КАРТИНИ

СЕРІЇ

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ОБРАЗИ

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ОБРАЗИ |
АКРИЛ, 2021-2023

Експериментальні образи, представлені в галереї, створюються в проміжок часу, коли світ наблизився до епохальних змін і балансує на грані між минулим та майбутнім. Крізь звичну тканину повсякдення просочується незвичне відлуння, яке щодня набирає сили й обрисів, зумовлюючи своє проявлення відповідними реакціями світу. Кольори, світло й тінь, форми та їх видозміни породжують хаотичні видовища, що потребують усвідомлення та незвичних конструктивних технік.

Так зʼявилися колажі з паперовими вирізками із
журналів і тонких листів золота, офорти з нашарувань фарби, стримані чорно-білі композиції з вкрапленням акрилових викрасок і яскраві пейзажі в поєднанні барв, що ними природа намагалася розмовляти з людством.

Частину з представлених робіт було створено під час навчання в австрійській приватній академії — Kunsthaus Unterolberndorf MMag. Inna Pavlecka-Tumarkin.

ВІБРАЦІЇ КОЛЬОРУ |
АКРИЛ, ОЛІЯ
2021–2023

Акрилові й олійні квіти в імпресіоністичній манері виконання — форма і матеріал, які замкнули в собі колір. Колір вібрує. Через простір і час йому складніше триматися форми й матеріалу. Колір перебуває в постійній напрузі — чисту творчість природи замкнуто у видимій оболонці.

Вібрації кольору

ДОТИК СОНЦЯ | АКВАРЕЛЬ, 2021-2022

Усі акварелі з цієї серії створено з любові до краси навколишнього світу та зачарованості в диво перетворення речей від дотику сонячного проміння.

ДОТИК СОНЦЯ